Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Святослав Кондратів # турВіКінг

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь
2
години

Про подію

15 лютого 2020 року в Чернівецькій обласній філармонії відбудеться концерт музиканта-віртуоза Святослава Кондратіва, який презентує свій альбом «VIKING». Артист вже давно відомий як автор проекту # СвітОчімаСкріпаля. Святослав Кондратів виконував свої твори в неймовірно красивих і несподіваних місцях: піски Сахари, фіорди Норвегії, вулиці Парижа ... Ці чарівні відео можна переглянути в мережі інтернет, а ще краще - відвідати живий концерт Святослава Кондратіва.
 
Концерт-презентація альбому «VIKING»
Адже тільки за останні два роки він дав понад 100 концертів в Україні та за її межами. Під час своїх виступів Святослав Кондрат переносить своїх глядачів в безмежний світ краси і музики, звідки просто не хочеться повертатися. Тому концерт музиканта чекають у багатьох містах. А тим більше, коли він везе свою нову платівку, натхненну подорожами і любов'ю. Недарма музикант отримує сотні позитивних відгуків після кожного свого виступу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чернівці.

Святослав Кондратів # турВіКінг відбудеться 15 лютого 2020, 19:00, субота в Черновицкая Областная Филармония. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.