Вистава "Соломон у спідниці"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
Вас чекає Зустріч з улюбленого акторами.
 
Неперевершена Ада Роговцева у родінній комедії "Соломон у Спідниці", за п "єсою Людмили Уліцької.
 
Соломон у Спідниці - це сімейний спектакль.
 
Дії розгортаються у повоєнній Україні, здебільшого ключові сцени відбуваються у квартирі головної героїні Есфірі, яка ті й діло повчає усіх оточуючіх як жити.
 
КОЖЕН епізод закінчується або почінається супроводу скрипаля.
 
Есфір Мріє про Онука. Есфір має певні Преимущества относительно генеалогії дівчини, яка стане дружиною ее сина. Вона знаходится синові наречену - самє ту дівчину, яка народити Йому довгоочікуваного Онука.
 
Справжня єврейська турботливих мама, яка працює все життя Швачко, одружує сина на Соні (дочці Нещодавно померлої сусідкі Сімі), сподіваючісь, что таким чином продовжую почти вініщеній у роки Війни Єврейський рід.
Давно овдовіла швачка Есфіра підготувала для коханої невісткі Соні унікальну на ті часи сукню.
 
Есфір Львівна Хотіла дістаті з-під землі все необхідне и пріхіліті небо для тих, кого любити. І Щось идет не так ... Незважаючі на волю и впертість Есфірі, частка вівертає на Щось зовсім інше и ситуация виходом з-під контролю. Получит Есфірь Бажанов Онука?
 
Такої Маминої любові син Льова, фізик за фахом, чи не пріймає, и прямо з весілля тікає від молодої дружини в Новосібірськ. Там заводити Собі іншу жінку, яка вагітніє від него. Сповістіті про це мамі Льова у лісті просити тітку, яка дает Есфірі прочуханку за ее гонорові поведение.
 
Тім годиною, згорьована юна Соня зустрічає свого шкільного товариша, Який закоханий в неї Із самого дитинства. У них зав'язують стосунки.
 
Чи прийнять обставинні, что склалось Есфіра, чи відпустіла свого доросли сина-науковця, и чи дізналась вона Таємницю дитинства невісткі Соні?
 
Режисер-постановник: Катерина Степанкова
Художник-постановник: Тарас Ткаченко,
Композитор: Андрій Шусть,
Художник по світлу: Тетяна Кісліцька,
Художник по костюмах: Світлана Нікітчіна
Звукорежисер: Олександр Кришталь
Жива скрипка: Віктор Крисько

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чернівці.

Вистава "Соломон у спідниці" відбудеться 13 лютого, 19:00, середа в Чернівецький драмтеатр ім. О. Кобилянської. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+