Спектакль "Соломон в юбке"

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

 
Вас чекає зустріч з улюбленими акторами.
 
Неперевершена Ада Роговцева у родинній комедії  "Соломон у спідниці",за п”єсою Людмили Уліцької.
 
Соломон у спідниці — це сімейний спектакль. 
 
Дії розгортаються у повоєнній Україні, здебільшого ключові сцени відбуваються у квартирі головної героїні Есфіри, яка те й діло повчає усіх оточуючих як жити.
 
Кожен епізод закінчується або починається супроводом  скрипаля.  
 
Есфір мріє про онука. Есфір має певні переваги щодо генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену — саме ту дівчину, яка народить йому довгоочікуваного онука. 
 
Справжня єврейська турботлива мама, яка працює все життя швачкою, одружує сина на Соні (дочці нещодавно померлої сусідки Сіми), сподіваючись, що таким чином продовжиться майже винищений у роки війни єврейський рід. 
Давно овдовіла швачка Есфіра підготувала для коханої невістки Соні унікальну на ті часи сукню. 
 
Есфір Львівна хотіла дістати з-під землі все необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. І щось йде не так… Незважаючи на волю і впертість Есфірі, доля вивертає на щось зовсім інше і ситуація виходить з-під контролю. Отримає Есфірь бажаного онука?
 
Такої маминої любові син Льова, фізик за фахом, не приймає, і прямо з весілля тікає від молодої дружини в Новосибірськ. Там заводить собі іншу жінку, яка вагітніє від нього. Сповістити про це мамі Льова у листі просить тітку, яка дає Есфірі прочуханку за її гонорову поведінку.
 
Тим часом, згорьована юна Соня зустрічає свого шкільного товариша, який закоханий в неї із самого дитинства. У них зав'язуються стосунки.  
 
Чи прийняла обставини, що склались Есфіра, чи відпустила свого дорослого сина-науковця, і чи дізналась вона таємницю дитинства невістки Соні?   
 
Режисер-постановник: Катерина Степанкова
Художник-постановник: Тарас Ткаченко,
Композитор: Андрій Шусть,
Художник по світлу: Тетяна Кислицька,
Художник по костюмах: Світлана Нікітчина
Звукорежисер: Олександр Кришталь
Жива скрипка: Віктор Крисько

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Черновцы.

Спектакль "Соломон в юбке" состоится 13 февраля, 19:00, среда в Черновецкий драмтеатр им. О. Кобылянской. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+